Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Natalia Maliszewska (z prawej) z Juvenii Białystok drugi rok...

Podsumowanie 2020 roku. Medale i mecze przy pustych trybunach

Natalia Maliszewska (z prawej) z Juvenii Białystok drugi rok z rzędu zdobyła medal mistrzostw Europy na 500 metrów. Tym razem brąz. W ostatnich dwóch finałach sprintu na mistrzostwach Europy startowały te same zawodniczki. Przed rokiem w Dordrechcie Natalia Maliszewska wyprzedziła Włoszkę Martinę Valcepinę oraz dwie Holenderki Larę van Ruijven i Suzanne Schulting. Tym razem na mistrzostwach w Debreczynie przed Polką finiszowały Schulting i Valcepina.Ponadto młodsza z sióstr Maliszewskich wygrała finał B na 1000 metrów i była szósta w superfinale. Dało jej to wysokie szóste miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw.
Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok po raz pierwszy w historii stanęła na podium Pucharu Świata w short tracku na dystansie tysiąca metrów. Polka zajęła trzecie miejsce w kończących cykl zawodach w holenderskim Dordrechcie.
Natalia i jej starsza siostra Patrycja (na zdjęciu z lewej) są ambasadorkami Białegostoku.

Świetny początek Huberta Hurkacza w Madrycie! Demolka w pierwszym secie!

ME w judo. Polacy bez sukcesów w drugim dniu zmagań. Jak wygląda ranking olimpijski?

Spektakularna atrakcja francuskiej wyspy. Tylko dla odważnych!