2/8 Zamknij

Wypożyczalnia Kamper BiebrzaKamper Biebrza oferuje 3 rodzaje aut do wynajęciaRimor Evo 77 Plusflagowa propozycja przestrzennej półintegry zabudowanej

kamperbiebrza

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Wypożyczalnia Kamper Biebrza

Kamper Biebrza oferuje 3 rodzaje aut do wynajęcia
Rimor Evo 77 Plus
flagowa propozycja przestrzennej półintegry zabudowanej na Fordzie Transicie z dwoma elektrycznie opuszczanymi łóżkami i kanapą w kształcie litery „U”. Pojazd całoroczny, w pełni przystosowany do jazdy nawet zimą, idealny na wypady narciarskie. Posiada dużą przestrzeń po podniesieniu obu łóżek. Auto dodatkowo wyposażone jest w automatyczną skrzynię biegów oraz silnik o mocy 170 KM.

Rimor Evo 5
Duży kamper, zabudowany na FORDZIE TRANSICIE o pojemności 2 litrów, 130KM. Przystosowany do podróżowania wiosną, latem i jesienią. Posiada wszystkie atuty klasycznej alkowy, potężny bagażnik, dużą ilość miejsca wewnątrz, 3 podwójne łóżka, obszerną łazienkę oraz pojemną lodówkę z zamrażalnikiem.

Rimor Evo Sound
Rodzinny, siedmioosobowy kamper, długości 6970mm. Powstał na bazie FORDA TRANSITA, auto posiada silnik o pojemności 2 litrów o mocy 130 KM. Przystosowany do podróżowania wiosną, latem i jesienią. Model SOUND posiada dwa pojedyncze łóżka piętrowe, dwa łóżka dwuosobowe (alkowa i salon) oraz dodatkowe łóżko do spania dla jednej osoby. W części dziennej znajdziemy dwa stoły z dwoma kanapami przy każdym z nich, wnętrze jest wygodne i przestronne. Z tyłu pojazdu znajduje się łazienka z oddzielnym prysznicem.

b]Cennik[/b]
- 450 zł za dobę (sezon niski od 31 października do 15 kwietnia)
- 550zł za dobę (sezon średni od 15 kwietnia do 20 czerwca i od 11 września do 31 października)
- 650 zł za dobę (sezon wysoki od 20 czerwca do 10 września, majówka, boże ciało).

Adres: 19-124 Dolistowo Stare 79. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy