Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Międzylesie: Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Danuta Genowefa Kałużna
79
(38,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Bronisław Rusinek
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY BIERNACKIEJ
-
17
Agata Ewa Biernacka
54
(26,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Andrzej Stanisław Włoszczyński
55
(26,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Dorota Anna Bień
19
(9,18%)
Okręg 2
Miasto Międzylesie, ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Jana Sobieskiego, Powstańców Śląskich, Szkolna, Widokowa, Władysława Syrokomli
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Janina Mokra
110
(54,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Piotr Kucharski
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Ewa Agata Ratuszniak-Gładysz
92
(45,54%)
Okręg 3
Miasto Międzylesie, ulice: Juliusza Słowackiego, Lipowa, Osiedle, Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Andrzej Krzysztof Dudek
104
(53,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryka Anna Górecka
27
(13,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Artur Piotr Kwaśnik
63
(32,47%)
Okręg 4
Miasto Międzylesie, ulice: Kościelna, Ludwika Waryńskiego, Na Wzgórzu, Polna, Słoneczna, Sportowa, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Wiosenna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Jerzy Mikołaj Marcinek
115
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Gąsior
30
(13,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Łukasz Czech
85
(36,96%)
Okręg 5
Miasto Międzylesie, ulice: Graniczna, Leśna, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 33, Szarych Szeregów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Adam Polański
105
(46,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Ewelina Perlicka-Filińska
37
(16,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Przemysław Czesnołowicz
72
(32,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Edyta Małgorzata Lenartowicz
11
(4,89%)
Okręg 6
Miasto Międzylesie, ulice: Jesionowa, Klonowa, Kolejowa, Pionierów, Wojska Polskiego cała (za wyjątkiem numerów budynków wymienionych w okręgu nr 5)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Stanisław Maksymilian Szura
84
(48,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Władysław Gwóźdź
38
(21,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Marek Halczyk
51
(29,48%)
Okręg 7
Sołectwa: Boboszów, Kamieńczyk, Smreczyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Andrzej Robert Juraszek
161
(76,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Zdzisław Baran
50
(23,70%)
Okręg 8
Sołectwa: Gniewoszów, Lesica, Niemojów, Różanka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Krystyna Halina Bilicka
65
(40,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Anna Patrycja Jaworecka
76
(46,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Mariusz Niżnik
21
(12,96%)
Okręg 9
Sołectwa: Gajnik, Nagodzice, Roztoki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Zbigniew Borodzicz
179
(63,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adrian Mateusz Dulik
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Krystian Marcin Urner
101
(36,07%)
Okręg 10
Sołectwa: Długopole Górne od nr 1 do nr 85
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Mariusz Mieczysław Roszniowski
79
(58,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Wojciech Smoleń
57
(41,91%)
Okręg 11
Sołectwo Długopole Górne od nr 86 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Elżbieta Stanisława Jadwisieńczak
29
(23,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystian Lucjan Pawula
42
(33,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Monika Aneta Sługocka
47
(37,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Eugeniusz Szymkiewicz
7
(5,60%)
Okręg 12
Sołectwo Domaszków, ulice: Górna, Kolejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MENDLA
-
18
Władysław Jan Mendel
151
(58,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Stanisław Szyrszeń
108
(41,70%)
Okręg 13
Sołectwo Domaszków, ulice: Międzyleska, Polna, Śnieżna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Artur Stanisław Mendel
109
(54,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mieczysław Serafinowicz
53
(26,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Józef Gliński
39
(19,40%)
Okręg 14
Sołectwa: Goworów, Jaworek, Michałowice, Nowa Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Violetta Maria Przybylska
201
(66,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Łukasz Plech
61
(20,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Anna Fedorowicz
28
(9,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GLIŃSKIEGO
-
14
Jan Antoni Pawelec
12
(3,97%)
Okręg 15
Sołectwa: Dolnik, Jodłów, Pisary, Potoczek, Szklarnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM TOMASZA KORCZAKA
-
16
Rafał Michał Majewski
60
(30,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Franciszek Gałusza
88
(45,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZECHA
-
15
Barbara Mańkowska
47
(24,10%)