Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Wolica, od nr 1 do nr 88K, ul. Baśniowa, ul. Błękitna, ul. Lazurowa, ul. Malownicza, ul. Pod Szyszkami, ul. Różana, ul. Słoneczna, ul. Tęczowa, ul. Zielona
Pokaż więcej
Mariusz Krzysztof Szyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
197
(58,98%)
Stanisław Jan Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
137
(41,02%)
Okręg 2
sołectwo: Wolica, od nr 89 do nr 287, ul. Klonowa, ul. Przy Lesie, ul. Spacerowa, ul. Radosna, ul. Dębowa, ul. Sosnowa, ul. Pogodna, ul. Zdrojowa
Pokaż więcej
Włodzimierz Sztandera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(26,75%)
Paweł Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
178
(73,25%)
Okręg 3
sołectwo: Żydów
Pokaż więcej
Piotr Wieńczysław Pawlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(48,21%)
Mirosława Weronika Kobyłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
130
(51,79%)
Okręg 4
sołectwo: Borek
Pokaż więcej
Krzysztof Remigiusz Tomczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(24,76%)
Ariel Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
126
(41,04%)
Krzysztof Jurek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
105
(34,20%)
Okręg 5
sołectwo: Józefów, sołectwo: Stobno Siódme
Pokaż więcej
Wiesław Marian Bączak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(30,33%)
Rafał Michał Gzil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
147
(69,67%)
Okręg 6
sołectwo: Bałdoń, sołectwo: Stobno
Pokaż więcej
Waldemar Józef Jopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(24,23%)
Wojciech Józef Różalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
89
(27,30%)
Józef Franciszek Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(48,47%)
Okręg 7
sołectwo: Saczyn
Pokaż więcej
Michał Stefan Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
104
(46,64%)
Robert Łukasz Nosal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOSAL ROBERT
119
(53,36%)
Okręg 8
sołectwo: Kąpie, sołectwo: Krzemionka, sołectwo: Zadowice
Pokaż więcej
Dariusz Bolesław Bury
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
0
(0,00%)
Okręg 9
sołectwo: Godziesze Małe
Pokaż więcej
Małgorzata Teresa Bednarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(26,49%)
Mariusz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
222
(73,51%)
Okręg 10
sołectwo: Godziesze Wielkie, sołectwo: Godzieszki
Pokaż więcej
Radosław Rafał Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
251
(60,77%)
Józef Stanisław Juszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
162
(39,23%)
Okręg 11
sołectwo: Skrzatki, sołectwo: Takomyśle, sołectwo: Zajączki Bankowe
Pokaż więcej
Sylwester Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
0
(0,00%)
Okręg 12
sołectwo: Wola Droszewska
Pokaż więcej
Józef Wiktor Chodyła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(13,62%)
Ryszarda Barbara Wojtynka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
241
(86,38%)
Okręg 13
sołectwo: Biała, sołectwo: Końska Wieś
Pokaż więcej
Tomasz Grzegorz Przybył
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(64,85%)
Stanisław Ryszard Potera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
71
(35,15%)
Okręg 14
sołectwo: Kakawa-Kolonia, sołectwo: Rafałów
Pokaż więcej
Kamila Krzywda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(42,55%)
Dariusz Wojciech Malczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(57,45%)
Okręg 15
sołectwo: Nowa Kakawa, sołectwo: Stara Kakawa
Pokaż więcej
Maria Elżbieta Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOŚWIADCZENIE.WSPÓŁPRACA.ROZWÓJ”
0
(0,00%)