MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Numer: StPr/18/0180...
fot. Archiwum

Najciekawsze oferty pracy w woj. podlaskim. Sprawdź! Wymagania, dane kontaktowe (zdjęcia)

PRACOWNIK PRZY ZDOBIENIU ZNICZY

Numer: StPr/18/0180
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Miejsce pracy: Olendy 114, 17-123 Rudka, powiat: bielski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: ręczne malowanie i zdobienie zniczy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.03.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: praca stała

Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maria Zajączkowska
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja zniczy
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Olendy 114, 17-123 Rudka, powiat: bielski, woj: podlaskie