Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Numer: StPr/18/0182...
fot. 123RF

Najciekawsze oferty pracy w woj. podlaskim. Sprawdź! Wymagania, dane kontaktowe (zdjęcia)

SPRZEDAWCA W HANDLU OBWOŹNYM

Numer: StPr/18/0182
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Miejsce pracy: Łąkowa 14, 17-132 Wyszki, powiat: bielski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: obwoźna sprzedaż pieczywa

Praca na terenie powiatu bielskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.03.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN od 2.500,00 zł brutto+premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca obwoźny z samochodu (vanseller)

Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe

Inne wymagania:
prawo jazdy kat. B

Pracodawca: Masarnia Tradycyjna - Pietraszuk Agnieszka
Krótki opis działalności gospodarczej: masarnia
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Bielska 14/1, 17-111 Boćki, powiat: bielski, woj: podlaskie