Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 20
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Elewatorska 13, 15-620 Białystok, powiat: m....

Najnowsze oferty pracy w województwie. Poznaj wymagania i zarobki (15.07.2021)

Magazynier

Miejsce pracy: Elewatorska 13, 15-620 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie Otwiera się w nowym oknie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa klientów, prace porządkowe na magazynie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 14.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe