MKTG SR - pasek na kartach artykułów
3 z 20
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Nowogródzka 6/1, 15-213 Białystok, powiat: m....

Najnowsze oferty pracy w województwie. Poznaj wymagania i zarobki (15.07.2021)

Kasjer - sprzedawca

Miejsce pracy: Nowogródzka 6/1, 15-213 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie Otwiera się w nowym oknie
Zakres obowiązków: x
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 01.08.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*

WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: doświadczenie, mile widziane badania sanitarne