Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
MAJ...

Podsumowanie sportowego roku 2019 na Podlasiu. Więcej zwycięstw niż porażek

MAJ
2 - Jagiellonia Białystok w finale Pucharu Polski przegrała z Lechią Gdańsk 0:1.
20 - Piłkarze Jagiellonii Białystok zajęli 5. miejsce w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2018/2019.
25 - Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok utrzymali się w ekstraklasie.
26 - Sylwia Szczerbińska (Cresovia Białystok) na zawodach Pucharu Świata w kajakarstwie, startując w osadzie C-2 200 metrów z Dorotą Borowską (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) zajęła drugie miejsce.
26 - Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok) zajął drugie miejsce na mityngu we francuskim Forbach. Nowicki uzyskał 76,68 i wypełnił minimum na mistrzostwa świata w Doha.
29 - Piłkarze Olimpii Zambrów pokonali Warmię Grajewo 4:1 zdobywając Regionalny Puchar Polski. Mecz rozegrany został po raz pierwszy w historii rozgrywek na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
30 - Koszykarze Żubrów Białystok przegrali trzecie spotkanie z Doral Nysa Kłodzko i zajęli czwarte miejsce w rozgrywkach II ligi nie awansując do pierwszej ligi.

Polecamy

MŚ w hokeju. Polska - USA. Na taki mecz polscy kibice czekali 32. lata! To już dziś

„Lewandowski jest świetny, ale już za stary”. Legenda Barcelony bezlitosna dla Polaka

Rekordy życiowe i trzy minima na mistrzostwa Europy podczas Monika Pyrek Tour!