Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
KWIECIEŃ...

Podsumowanie sportowego roku 2019 na Podlasiu. Więcej zwycięstw niż porażek

KWIECIEŃ
3 - Szabliści Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzynastka Białystok zostali drużynowymi młodzieżowymi mistrzami Polski. Nasza drużyna walczyła na planszach w składzie: Damian Ławresz, Piotr Kurzyna, Mateusz Prokopowicz.
7 - Szczypiorniści Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka zajęli 6 miejsce w II lidze.
7 - Piotr Łobodziński wygrał bieg po schodach na biurowiec Lotte Tower w Seulu.
18 - Siatkarze Ślepska Suwałki pokonali Stal Nysa 3:0 w finale I ligi i awansowali do PlusLigi.
20 - W konkurencji knockdown seniorów w XXIV Mistrzostwach Polski Oyama Karate Adam Chlabicz z Białostockiego Klubu Oyama w kategorii pow. 90 kg został mistrzem kraju. Złoty medal wywalczył także Jarosław Kisiel w kat. senior starszy do 80 kg.
28 - Siatkarze BAS Białystok po dwóch porażkach w finale II ligi nie wywalczyli awansu do I ligi.
28 - Koszykarze Tura Basket Bielsk Podlaski na ćwierćfinale play-off II ligi zakończyli swój udział w rozgrywkach.

Świetny początek turnieju w wykonaniu Bryla i Łosiaka w Brazylii!