Trwa głosowanie
Pozostało: 15 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
- Laureat pierwszego miejsca zdobędzie tytuł Rolnik Roku Województwa Podlaskiego, nagrodę finansową 3000 złotych i awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekają nagrody finansowe w wysokości 1000 złotych.
- Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848.
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Łukasz Wilkowski
Kozarze
111głosów -
Waldemar Chłud
Bodaczki
102głosy -
Piotr Jastrząb
Pęchratka Polska
66głosów -
Paweł Buchowski
Łumbie
64głosy -
Maksymilian Filipkowski
Grzymki
63głosy -
Damian Jabłoński
Jabłoń-Rykacze
13głosów -
Paweł Dąbrowski
Krajewo-Ćwikły
11głosów -
Mateusz Bukrewicz
Mielnik
9głosów -
Jacek Zawadzki
Rutki Nowe
3głosy -
Adam Sidewicz
Sutno
3głosy -
Romuald Skaradziński
Stare Rakowo
2głosy -
Łukasz Boksz
Jegliniszki
2głosy -
Sebastian Herman
Rubcowo
1głos -
Piotr Żylwis
Krejwińce
1głos -
Leszek Sawicki
Rudawka
1głos -
Marcin Kowalewski
Żarnowo Pierwsze
— -
Mariusz Poświatowski
Tobołowo
— -
Piotr Talmont
Jabłońskie
— -
Stanisław Leszczyński
Wrotki
— -
Władysław Grycz
Brzozówka
— -
Wojciech Czokało
Kurianka
— -
Wojciech Rusiecki
Lipsk
— -
Andrzej Bielicki
Czyżew
— -
Bogdan Mieczysław Zajkowski
Targonie Wielkie
— -
Daniel Oniśko
Turośń Dolna
— -
Józef Sikorski
Hermany
— -
Marek Stankiewicz
Białystok
— -
Mariusz Twarowski
Liza Stara
— -
Michał Ozorowski
Wólka Poduchowna
— -
Paweł Zajkowski
Targonie Wielkie
— -
Wiesław Miarnowski
Białystok
— -
Fabian Niemyjski
Niemyje Stare
— -
Marcin Szmurło
Popławy
— -
Remigiusz Stalewski
Nałogi
— -
Zenon Gul
Nurzec
— -
Agata Zalewska
Kieljany
— -
Karol Kuczewski
Radziłów
— -
Mariola Zaborowska
Komosewo
— -
Paweł Zawistowski
Bełda
— -
Tomasz Szumowski
Przechody
— -
Zbigniew Mordasiewicz
Radziłów
— -
Dariusz Łuszyński
Leśna
— -
Jerzy Sielach
Stawiszcze
— -
Lucyna Siegień-Patejuk i Jan Niczyporuk-Szyło
Golakowa Szyja
— -
Patrycja i Krzysztof Grzywińscy
Stare Masiewo
— -
Sławomir Golonko
Zbucz
— -
Wiktor Kiryluk
Mochnate
— -
Adam Greloch
Borkowo
— -
Adrian Chodnicki
Kumelsk
— -
Artur Zegarowicz
Borkowo
— -
Barbara Mroczkowska
Dzierzbia
— -
Kazimierz Chmielewski
Danowo
— -
Milena Chodnicka
Kumelsk
— -
Tomasz Sokołowski
Michny
— -
Zbigniew Saciłowski
Łacha
— -
Cezary Banach
Kalinowo
— -
Janusz Karwowski
Kosaki
— -
Michał Konopka
Kamianki
— -
Paweł Grodzki
Jakać Dworna
— -
Piotr Bagiński
Kamianki
— -
Stanisław Kurpiewski
Chojny Młode
— -
Wiesław Trzaska
Dłużniewo
— -
Adam Pezowicz
Zucielec
— -
Grzegorz Dzięgielewski
Owieczki
— -
Rafał Kulikowski
Dziękonie
— -
Sławomir Marciszewski
Konopczyn
— -
Stefan Wysocki
Goniądz
— -
Tomasz Jaworowski
Stare Bajki
— -
Wojciech Szklanko
Smogorówka Dolistowska
— -
Zbigniew Bindzio
Niewiarowo
— -
Leszek Rogalewski
Giby
— -
Marcin Zawadzki
Jegliniec
— -
Sebastian Jarzębowicz
Gryszkańce
— -
Stanisław Szulewski
Łumbie
— -
Szymon Statkiewicz
Karolin
— -
Zenon Statkiewicz
Karolin
— -
Bogusław Ciupiński
Smorczewo
— -
Jacek Godun
Czarna Cerkiewna
— -
Sławomir Leończuk
Biszewo
— -
Daniel Aramowicz
Piątak
— -
Leszek Żadziłko
Dryga-Kolonia
— -
Marcin Bielawski
Czepiele
— -
Wojciech Kowalewski
Romaszkówka
— -
Wojciech Raniewicz
Popiołówka
— -
Zbigniew Kużbiel
Łomy
— -
Jacek Domański
Udziejek
— -
Jan Zymkowski
Suwałki
— -
Karol Rudziewicz
Mauda
— -
Krzysztof Kazimierski
Raczki
— -
Mieczysław Czarniecki
Kotowina
— -
Tadeusz Ziemiacki
Bobrowisko
— -
Wiesław Przyborowski
Bakałarzewo
— -
Wiesław Więcko
Szczodruchy
— -
Wiktor Liszewski
Jeleniewo
— -
Andrzej Brzóska
Mystki-Rzym
— -
Jacek Zajkowski
Wnory-Wiechy
— -
Łukasz Maliszewski
Trzaski
— -
Renata Wyszyńska
Nowe Żochy
— -
Zdzisław Walczuk
Michałowo Wielkie
— -
Leszek Gosk
Głodowo-Dąb
—
- 1
- 2