1. liga. Wigry Suwałki blisko pokonania wicelidera tabeli

Frank Adu Kwame oraz jego koledzy z Wigier Suwałki nie przegrali już od trzech kolejek. www.wigrysuwalki.eu
Walczące o utrzymanie Wigry Suwałki zremisowały 1:1 u siebie z wiceliderem tabeli – ŁKS Łódź.

Zmierzający po awans łodzianie w tym roku prezentują się wyśmienicie. Po przerwie zimowej wygrali siedem spotkań (wszystkie do zera) i przegrali tylko raz, a bilans bramkowy to 16:1. W tej sytuacji nie było dziwne, że Wigry wczoraj skupiły się na defensywie i czekały na kontry. Oczywiście dłużej przy piłce utrzymywali się goście i kilka razy zastępujący w bramce Damiana Węglarza (pauza za kartki) Dominik Kąkolewski musiał wykazać się swoimi umiejętnościami.

Przeczytaj także o remisie Wigier z Podbeskidziem Bielsko Biała

Od 87 minuty zanosiło się na sensację, gdyż to suwalczanie po bramce z rzutu karnego Joela Huertasa objęli prowadzenie. W polu karnym faulowany był Daniel Smuga. Do pełnego szczęścia zabrakło jednak kilkudziesięciu sekund. Już w doliczonym czasie gry sędzia dopatrzył się faulu na Łukaszu Piątku w polu karnym Wigier i goście nie zmarnowali szansy na remis wykorzystując jedenastkę.
Już w niedzielę (godz. 18) Wigry zagrają na wyjeździe z GKS Tychy.

Wigry Suwałki – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)