19 goli Torfowego Dr Tusz i srebrny medal Pucharu Polski w piłce błotnej

Po rocznej przerwie drużyna Torfowy Dr Tusz wzięła udział w Pucharze Polski w piłce błotnej zdobywając srebrny medal. Zawody odbyły się w Tomczycach.

Po ponad rocznej przerwie piłkarze Torfowego Dr Tusz Białystok wywalczyli srebrny medal Pucharu Polski w piłce błotnej. Zawody odbyły się w Tomczycach. W całym turnieju białostoccy zawodnicy stracili tylko jedną bramkę, a strzelili ich aż 19! W finale, po pięknym i wyrównanym boju padł remis 1:1. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna gospodarzy Tomczyce Bar Słoneczko.
Torfowy Dr Tusz Białystok zagrał w składzie: Tomasz Wawiernia, Rafał Rant, Marek Jodkowski, Marcin Janczewski, Bogdan Mantur, Filip Kucharczyk, Krzysztof Bułach, Kamil Banicki i Maciej Rant.
Białostockich piłkarzy będzie można już wkrótce zobaczyć w Korycinie, gdzie w dniach 7-8 sierpnia odbędzie się największa w Polsce impreza Błotna Liga Mistrzów / Swampions Soccer League, w której weźmie udział około 30 drużyn piłki błotnej z kraju i zagranicy.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani