Akademia GPW Growth - szansa na rozwój firm MŚP

Akcja specjalna GPW

17 czerwca 2023 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia kolejnej edycji Akademii GPW Growth. Certyfikaty ukończenia szkolenia wręczyła Izabela Olszewska, Członek Zarządu GPW.

Już od czterech edycji Giełda buduje sieć absolwentów #GPWGrowth, którzy nabywają kompetencje i wiedzę, aby rozwijać swoje biznesy. GPW Growth to inicjatywa edukacyjna, w ramach której wielu uznanych ekspertów w różnych dziedzinach ze świata finansów i szeroko pojętej ekonomii dzieli się swoim doświadczeniem przez 9 miesięcy uczestnicy Akademii GPW Growth zdobywali wiedzę pod okiem praktyków, przedstawicieli spółek, które mają już swoją historię biznesową i są notowane na GPW w Warszawie.

Akademia GPW Growth – podstawowe informacje

Akademia GPW Growth to program szkoleniowy skoncentrowany na doskonaleniu umiejętności menedżerskich oraz dostarczaniu uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą. Jego celem jest wspieranie rozwoju małych i średnich firm na podstawie identyfikacji potrzeb przedsiębiorstw. Motywem przewodnim Akademii GPW Growth są wartości płynące nie tylko z kapitału, ale również z osobistego potencjału lidera, kapitału ludzkiego, innowacji, zarządzania zmianą oraz dobrze zbudowanych relacji biznesowych i interpersonalnych.

W IV edycji projektu, skierowanej do prezesów, członków zarządów, dyrektorów i innych osób zarządzających firmami, odbywały się spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty, a także case studies. Polski Fundusz Rozwoju S.A. (PFR), Polish Investment and Trade Agency (PAIH), Ministerstwo Rozwoju i Technologii, EY Academy of Business Polska, GWLAW by Grabowski & Partners, Baker McKenzie, NBS Communications, Business Dialog, CFA Institute, Inicjatywa Firm Rodzinnych, Forbes, BIZNES24, POLSKA PRESS GRUPA – to tylko niektóre przykłady partnerów Akademii GPW Growth, którzy prowadzili zróżnicowane tematycznie zajęcia na 10 dwudniowych sesjach. Pozwoliły one wielu przedsiębiorcom na zdobycie kompetencji, które w przyszłości pomogą zadebiutować na GPW w Warszawie.

Bioceltix – sukces dzięki Akademii GPW Growth

Akademia GPW Growth, za sprawą eksperckiej wiedzy i doświadczeniu wykładowców-praktyków, zdążyła już w poprzednich edycjach wykształcić kadry zarządzające firm, które osiągnęły sukces na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Inspirującym przykładem jest spółka Bioceltix. Prezes Bioceltix ukończył jedną z pierwszych edycji Akademii GPW Growth. Niedługo potem spółka zadebiutowała na GPW w Warszawie, na rynku NewConnect -przeznaczonym dla MŚP - a następnie przeniosła się na główny parkiet. Ta historia to przykład tego, że determinacją i zdobytą wiedzą każdy przedsiębiorca może osiągnąć spektakularne rezultaty.

V edycja Akademii GPW Growth – już wkrótce!

Zapraszamy do udziału w unikalnym programie rozwojowym Akademia GPW Growth. To szansa na rozwój kompetencji osobistych, umiejętności zarządzania zespołem oraz pozyskania finansowania zewnętrznego dla firmy z różnych źródeł. Już wkrótce rozpoczną się zapisy do piątej edycji programu. Start Akademii zaplanowany jest na 20 października 2023 r.
adresowanym do właścicieli oraz prezesów małych i średnich przedsiębiorstw.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Akademia GPW Growth - szansa na rozwój firm MŚP - Dziennik Bałtycki

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna