Anglia Niemcy 1:4. Skandaliczna decyzja sędziego i najpiękniejszy mecz Mundialu (wideo)

opr. online
Anglia Niemcy 1:4. Piłkarze Fabio Capello zostali odprawieni do domu
Anglia Niemcy 1:4. Piłkarze Fabio Capello zostali odprawieni do domu sxc.hu
Anglia Niemcy 1:4. Aż sześć goli padło podczas dzisiejszego hitu Mundialu 2010.

To nie pomyłka. Negatywnym bohaterem dzisiejszego spotkania był sędzia, który prowadził spotkanie. W 39. minucie meczu, przy stanie 1:2 dla Niemców Lamprad huknął z całej siły. Piłka uderzyła w poprzeczkę i spadła za linię bramkową, co było widać wyraźnie w powtórkach. "Nawet Stevie Wonder widział, że piłka była w bramce" - komentuje oburzona brytyjska prasa.

Ten błąd sędziego z Urugwaju wypaczył wynik spotkania. W drugiej połowie Anglicy zaatakowali z furią i odkryli się. Dwie niemieckie kontry przesądziły o wyniku spotkania. Faktem jest też, że nadzywczaj kiepsko zagrali angielscy obrońcy, którzy przegrywali biegowe pojedynki z Niemcami.

Nieuznana bramka Anglików - wideo

Na listę strzelców wpisali się Klose, Podolski i Mueller (dwa gole). Zwłaszcza ten ostatni zagrał rewelacyjnie.

Jeżeli dziś wieczorem Argentyna wygra z Meksykiem, czeka nas hit ćwierćfinału. Wtedy o wejście do strefy finałowej podopieczni Maradony zmierzą się z Podolskim i spółką.