Argentyna - Islandia 1:1 bramki youtube. Skrót meczu 16.06.2018, zobacz wszystkie gole youtube

dd
Mecz Argentyna - Islandia zakończył się wynikiem 1:1. Zobacz wszystkie bramki na youtube.

Choć mecz Argentyna - Islandia wydawał się być starciem Davida z Goliatem obejrzeliśmy całkiem ciekawe widowisko. Islandia okazała się godnym przeciwnikiem.

W 19. minucie piłkę do siatki skierował Aguero. Gdy wydawało się, że jest to początek serii bramek dla Argentyny do ataku ruszyła reprezentacja Islandii.

W 25. minucie bramkę dla Islandii strzela Finnbogason. pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie Magnusson staranował Aguera w polu karnym. Messiemu nie udało się jednak strzelić karnego. Bramkarz rzucił się w odpowiednią stronę i wybił piłkę.

Argentyna próbowała całymi siłami, ale wyniku nie udało już się zmienić. Dawid remisuje z Goliatem!