Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 7
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
I. Wymagania niezbędne:...
fot. Archiwum

Białystok. Oferty pracy w urzędzie miejskim i marszałkowskim. Sprawdź, kto ma szansę na zatrudnienie i za ile?

Nabór kandydatów na wolne stanowisko głównego specjalisty w Biurze Inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku

I. Wymagania niezbędne:
posiadanie obywatelstwa polskiego;
posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
nieposzlakowana opinia;
wykształcenie: wyższe techniczne; kierunek: elektryczny, instalacje elektryczne;
udokumentowane posiadane uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacje, urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane;
staż pracy: ogółem minimum 4 lata;
prawo jazdy kat. „B”;
umiejętności zawodowe: znajomość ustaw i przepisów wykonawczych: ustawy prawo budowlane, ustawy prawo zamówień publicznych, kodeks cywilny, ustawy o finansach publicznych, ustawy o samorządzie województwa, ustawy o pracownikach samorządowych, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r., w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
II. Wymagania dodatkowe:
znajomość procedur procesu inwestycyjnego;
zdolność monitorowania przebiegu oraz ocena skuteczności i efektywności realizacji inwestycji;
umiejętność dochowania tajemnicy służbowej;
bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym aplikacji biurowych (pakiet Microsoft Office) i urządzeń biurowych;
umiejętności komunikacyjne, dokładność, obowiązkowość i rzetelność w wykonywaniu zadań, wysoka kultura osobista;
umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętność organizacji czasu pracy.
III. Główny specjalista będzie wykonywał następujące zadania:
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad inwestycjami budowlanymi Samorządu Województwa w zakresie robót budowlanych;
Opracowywanie wieloletnich i rocznych harmonogramów finansowo-rzeczowych budowy;
Współdziałanie z jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych finansowanych z budżetu państwa oraz innych środków w tym UE;
Współdziałanie z jednostkami organizacyjnymi Urzędu przy opracowywaniu projektów umów z podmiotami realizującym zadania inwestycyjne w zakresie należącym do kompetencji Biura Inwestycji;
Sprawdzanie dokumentów finansowych będących podstawą do uruchomienia środków finansowych na konta poszczególnych Wykonawców w zakresie zgodności z zatwierdzonym harmonogramem finansowo-rzeczowym, umową i obowiązującymi przepisami;
Udział w rozliczaniu pod względem finansowym inwestycji w tym udział w procesie rozliczania środków pozyskanych z UE.
IV. Warunki pracy na danym stanowisku:
Praca administracyjno-biurowa z obsługą komputera wykonywana w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ul. Św. Rocha 13/15 oraz poza siedzibą. Budynek niedostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, bez wind i podjazdów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Prowadzenie pojazdu służbowego w związku z wykonywaniem czynności służbowych poza siedzibą biura.
Proponowane warunki zatrudnienia: Umowa o pracę zawarta zostanie zgodnie z przepisami art. 16 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282 ze zm.), wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale 4 500 zł – 6 500 zł., dodatek za wieloletnią pracę.

[b] Oferty należy składać w terminie do 03.02.2022 r.