MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Choroszcz. Krzysztof Szeweluk może zostać dyrektorem szpitala psychiatrycznego w Choroszczy

agsa
Krzysztof Szeweluk został dyrektorem szpitala psychiatrycznego w Choroszczy
Krzysztof Szeweluk został dyrektorem szpitala psychiatrycznego w Choroszczy UMWP
Niemal rok szpital psychiatryczny nie miał dyrektora. Ewa Zgiet została odwołana z tego stanowiska w sierpniu ubiegłego roku. Teraz ma je zająć Krzysztof Szeweluk. Tak zadecydowała komisja konkursowa, a decyzję ostateczną w tej sprawie podejmie zarząd województwa podlaskiego.

W poniedziałek, 6 czerwca, odbyło się posiedzenie komisji konkursowej powołanej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Psychiatrycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy. W odpowiedzi na konkurs, który trwał od 10 do 31 marca, wpłynęły trzy oferty, z których tylko dwie spełniały wymogi formalne. Komisja konkursowa bezwzględną większością głosów wybrała Krzysztofa Szeweluka jako kandydata na to stanowisko.

Ewa Zgiet odwołana ze stanowiska dyrektora szpitala psychiatrycznego w Choroszczy. "To dla mnie ogromne zaskoczenie"

Krzysztof Szeweluk jest z wykształcenia prawnikiem i menadżerem. Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, studia menedżerskie z zarządzania ochroną zdrowia oraz studia Executive Master of Business Administration (MBA).

Szpital psychiatryczny w Choroszczy będzie leczył nowoczesnym sprzętem do elektrowstrząsów (zdjęcia)

Posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, by rzetelnie wykonywać zadania na stanowisku dyrektora Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy. Swoje piętnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w sektorze prywatnym, publicznym, jak i pozarządowym.

Przeczytaj też:

W ostatnich latach m.in. koordynował i nadzorował wdrażanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w Podlaskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia, w ramach którego przewodniczył wielu zespołom i grupom roboczym. Brał udział w kontraktowaniu świadczeń opieki zdrowotnej oraz kierował działem organizacyjno-prawnym w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. St. Deresza w Choroszczy.

Ten szpital leczył setki tysięcy chorych. Zobacz unikalne, stare zdjęcia ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy! (GALERIA)

Ostatnio pełnił funkcję zastępcy dyrektora Gabinetu Marszałka, w którym koordynował m.in. sprawy związane z podlaskimi placówkami medycznymi.

Choroszcz. Wydają nawet 2,5 tys. posiłków dziennie! Jak wygląda kuchnia w szpitalu w Choroszczy?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Upalne dni bez stresu. Praktyczne sposoby na zdrowe lato

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Choroszcz. Krzysztof Szeweluk może zostać dyrektorem szpitala psychiatrycznego w Choroszczy - Kurier Poranny

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna