CLJ. Powiodło się tylko juniorom młodszym Jagiellonii

Najstarszy rocznik Jagi przegrał w CLJ U-18 z Zagłębiem Lubin 0:3
Najstarszy rocznik Jagi przegrał w CLJ U-18 z Zagłębiem Lubin 0:3 Kamil Świrydowicz, jagiellonia.pl
To nie była udana kolejka zespołów Jagiellonii Białystok, występujących w Centralnej Lidze Juniorów. Porażki poniosły roczniki najstarszy i najmłodszy, a wygrała jedynie ekipa do lat 17.

Juniorzy młodsi Jagi, prowadzeni przez Tomasza Bernatowicza, pokonali 5:2 UKS SMS Łódź. Duży wpływ na zwycięstwo miał ostatni kwadrans pierwszej połowy, w którym białostoczanie strzelili trzy gole.

– Początkowe 15 minut to dominacja gości, ale po tym kwadrancie otrząsnęliśmy się i do końca kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Nie ukrywam jednak, że rywal był bardzo trudny – ocenia trener Bernatowicz, cytowany przez klubowe media.
Nie powiodło się juniorom Jagi – 0:3 u siebie z Zagłębiem Lubin, oraz trampkarzom – 1:4 na wyjeździe z Legią Warszawa.

WYNIK CLJ U-18
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:3 (0:2).

Bramki: 0:1 - Chmarek (20), 0:2 - Kruszelnicki (29), 0:3 - Chmarek (60).
Jagiellonia: Jasionek - Frydrych (64. Żero), Matysik, Żukowski, Latuszek, Maciejuk, Szczygieł (64. Chmielewski), Mościcki, Osipiuk, Lutostański, Zyśk.

WYNIK CLJ U-17
Jagiellonia - UKS SMS Łódź 5:2 (3:1).

Bramki: 0:1 - Łysiak (5), 1:1 - Podczarski (36), 2:1 - Dąbrowski (39), 3:1 - Wojdakowski (41), 4:1 - Żabiuk (82), 4:2 - Jędrasik (85), 5:2 - Dąbrowski (90).
Jagiellonia: Chomaciuk - Parzonko, Podczarski (80. Zabielski 80), Piórkowski, Skowronek, Bernatowicz, Dąbrowski, Celmer, Wojdakowski, Protaziuk (46. Skok), Żabiuk.

WYNIK CLJ U-15
Legia Warszawa - Jagiellonia 4:1 (2:1).
Bramki: 1:0 - Grzejszczak (6’), 1:1 - Stypułkowski (15), 2:1 - Kowalski (37), 3:1 - Olewiński (74), 4:1 - Złotkowski (80).
Jagiellonia: Piekutowski - Wasiluk, Rusiłowicz, Koj, Czarniecki, Chilmon (78. Mazurek), Stypułkowski (70. Ociepski), Cholewa, Faberski (65. Pawelczyk), Kozłowski, Drygiel (75. Andruszkiewicz).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani