Concordia Piotrków Trybunalski - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:2. "Mleczni" tuż za podium.

Freskovita (białe stroje) zdobyła cenne punkty
Freskovita (białe stroje) zdobyła cenne punkty Archiwum
Cenne zwycięstwo odnieśli drugoligowi piłkarze Freskovity Wysokie Mazowieckie. "Mleczni" wygrali na wyjeździe 2:1 z Concordią Piotrków Trybunalski. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

Freskovicie bardzo zależało na dobrym występie. - Chcemy zmazać plamę po porażce z Sokołem Aleksandrow Łódzki - powtarzał Zajączkowski. Jego drużyna zagrała bardzo ambitnie. Po wyrównanej pierwszej połowie spotkania po przerwie ruszyła do ataku.

W 52 minucie strzałem głową do siatki trafił Michał Twardowski. Gospodarze odpowiedzieli szybko, bo w 58 minucie Mariusz Zaor doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do Freskovity. W 72 minucie dośrodkowanie Arkadiusza Czarneckiego na bramkę zamienił Tomasz Bzdęga.

Concordia Piotrków Trybunalski - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:2 (0:0)
Bramki: 1:0 - Twardowski 52, 1:1 - Zaor 58, 1:2 - Bzdęga 72.
Freskovita: Holewiński - Czarnecki, Zalewski, Kołłątaj, Bartkiewicz - Jegliński (60 Oświęcimka), Strózik (70 Ambrożewicz), Żaglewski, Kołodziejczyk, Łukaszewski (46 Bzdęga), Twardowski
Concordia: Towarnicki - Kukułka, Karasiak, Okpara, Broniarek, Wrzesiński, Sikorski, Juszkiewicz, Jabłecki (38 Wiśniewski), Wolan, Zaor (70 Bodziński).
Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków).