Do przerwy Jagiellonia remisuje z Zagłębiem 1:1

(mark)
Dawid Plizga
Dawid Plizga W. Wojtkielewicz
Jagiellonia po pierwszych 45 minutach meczu w Lubinie remisuje z Zagłębiem 1:1.

Dziś Jagiellonia gra w Lubinie. Do przerwy remisuje z Zagłębiem 1:1, ale to gospodarze są stroną przeważającą. Białostoczanie przyzwyczaili już swoich kibiców do błędów w obronie. Niestety, także i dziś defensywa jest najsłabszym ogniwem naszego zespołu. W 12 minucie Adam Dżwigała niefortunnie wybił piłkę wprost pod nogi Michala Papadopulosa i było 1:0 dla gospodarzy. Białostoczanie wyrównali w 39 minucie po uderzeniu obchodzącego dziś 26 urodziny Daniego Quintany.

Zagłębie - Jagiellonia (1:1)
Bramki:1:0 - Papadopulos 12, 1:1 - Quintana 39
Zagłębie Lubin: Michał Gliwa - Paweł Widanow, Adam Banaś, Boris Godál, Costa Nhamoinesu - Szymon Pawłowski, Róbert Jež, Jiří Bílek, Łukasz Hanzel, Maciej Małkowski - Michal Papadopulos.
Jagiellonia Białystok: Jakub Słowik - Alexis Norambuena, Ugochukwu Ukah, Adam Dźwigała, Ľuboš Hanzel - Tomasz Kupisz, Rafał Grzyb, Tomasz Bandrowski, Daniel Quintana - Dawid Plizga - Euzebiusz Smolarek.
Sędziuje: Tomasz Musiał (Kraków).