Efektowne zwycięstwo MOKS-u

Krzysztof Sokólski, Wojciech Drażba
Bohaterem meczu MOKS - Polonia był Rafał Muczyński (przy piłce), który strzelił cztery bramki dla "Słonecznych” B. Maleszewska
Białystok, Warszawa. Efektowne zwycięstwo odnieśli futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok. Wczoraj, w zaległym spotkaniu I ligi pokonali 7:1 Polonię Szczecin.

- Mieliśmy zdecydowaną przewagę - mówi zawodnik "Słonecznych" Karol Szczawiński. - W pierwszej połowie graliśmy nieskutecznie i dlatego prowadziliśmy tylko 1:0. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie.

W sobotę MOKS w derbach województwa podlaskiego spotka się w Suwałkach ze Stollarem. Ten, w niedzielę późnym wieczorem przegrał 1:4 w Warszawie z AZS-em.
Stollar poniósł czwartą porażkę z rzędu. Wynik nie oddaje jednak przebiegu pojedynku. - Zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie - mówi Marcin Czyżyk, menedżer Stollaru. - Do przerwy utrzymywaliśmy bezbramkowy remis, a potem przez większość czasu przeważaliśmy. Cóż, ciągle płacimy frycowe.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Polonia Szczecin 7:1 (1:0)
Bramki: Muczyński-4, Citko, Gryszkiewicz, Szczawiński - Ospypiuk-sam.
MOKS: Gieniusz - Szczawiński, Osypiuk, Ostaszewski, Citko, Giczan, Malinowski, Andzielewicz, Tchórznicki, Muczyński, Okuła, Gryszkiewicz.

AZS UW Warszawa - Stollar Suwałki 4:1 (0:0)
Bramka dla Stollaru: Kulesza.
Stollar: Piaścik - Omilianowicz, Kościuch, Jarząbski, Cwaliński, Lewandowski, Gwaj, Moćkun, Kulesza, Andrzejczyk.

1. TPH Polkowice 6 15 47:16
 2. Tacho Toruń 6 15 38:14