Ełk. Odwołano poszukiwania 69-letniego mężczyzny. Jego zwłoki znaleziono w Jeziorze Ełckim

Patryk Zajkowski
Patryk Zajkowski
W czwartek 4 czerwca, policja otrzymała zgłoszenie od miejscowego wędkarza o znalezionych zwłokach.

Ciało 69-latka zostało odnalezione w okolicach plaży miejskiej w Ełku. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności śmierci poszukiwanego mężczyzny.

69-letni poszukiwany mieszkaniec Ełku wyszedł ze swego mieszkania 29 maja. Od tamtego czasu nie było z nim kontaktu. Policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, niestety zakończyły się one tragicznie.

Poszukiwania nurka w jeziorze Hańcza

Jezioro Hańcza. Odnaleziono ciało nurka który utonął w Hańcz...

Na miejscu zdarzenia zostały już przeprowadzone pierwsze obserwacje policjantów śledczych w obecności prokuratora. Potem zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie