Francja - Argentyna 4:3 skrót meczu, bramki youtube. Wszystkie gole 30.06.2018

dd
Francja - Argentyna 4:3 skrót meczu, bramki youtube. Wszystkie gole 30.06.2018 East News/Archiwum

Co to był za mecz! Bramka za bramkę. Argentyna w końcu zagrała wspaniale, ale to nie wystarczyło na Francję. Argentyńczycy wracają do domu, ale z podniesioną głową.

To było widowiskowe spotkanie, godne nawet finału. Messi i spółka zdobyli jeszcze gola kontaktowego w ostatniej minucie, ale Francuzi nie wypuścili już wygranej z rąk.

Francja - Argentyna 4:3 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu wszystkie gole 30.06.2018

Pierwszy atak na bramkę Argentyny Francuzi przypuścili w 8 minucie. Griezmann uderzył jednak w poprzeczkę. W 10 minucie Mbappe, który przebiegł kilkadziesiąt metrów został sfaulowany przez Rojo w polu karnym.

Rzut karny wykorzystał Griezmann i Francja prowadziła już 1:0. W 41. minucie Di Maria uderzył z 30 metrów i trafił wprost w okienko doprowadzając do remisu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 48. minucie w światło bramki strzelił Messi, piłka jeszcze odbiła się od Mercado i trafiła do siatki. Francja - Argentyna 1:2. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 57 minuty. Hernandez zagrał przed pole karne, a tam nabiegający Pavard od razu uderzył i trafił w okienko.

Chwilę później Armani znów musiał wyciągać piłkę z siatki. Gola strzelił Mbappe. Parę minut później kolejną bramkę zdobył Mbappe. Francja:Argentyna 4:2.

Do końca meczu widowisko stało na wysokim poziomie. Kontaktowego gola strzelił w 90. minucie Sergio Augero.