Freskovita Wysokie Mazowieckie - Hetman Zamość 4:1

W meczu II ligi piłkarskiej Freskovita Wysokie Mazowieckie wygrała 4:1 z Hetmanem Zamość.

Pojedynek toczył pod zdecydowane dyktando "mlecznych". Gospodarze wyszli na prowadzenie w 31 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Marcina Trzaskalskiego strzałem głową z sześciu metrów piłkę w siatce umieścił Wojciech Kobeszko. Na 2:0 w 42 minucie podwyższył Arkadiusz Czarnecki. Niestety, w 44 minucie jedna z nielicznych kontr gości przyniosła im gola po uderzeniu Kamila Sawy. 120 sekund później podopieczni Piotra Zajączkowskiego strzeli jednak trzecią bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Eugeniusza Kołodziejczyka ładnym uderzeniem głową popisał się Adrian Bartkiewicz. Wynik meczu w 75 minucie ustalił wprowadzony kilka chwil wcześniej na boisko Marcin Łukaszewski.

Od 38 minuty Freskovita grała w przewadze jednego zawodnika. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Kamil Sowa.

Freskovita Wysokie Mazowieckie - Hetman Zamość 4:1 (3:1)
Bramki: 1:0 - Kobeszko 31, 2:0 - Czarnecki 42, 2:1 - Sawa 44, 3:1 - Bartkiewicz 45, 4:1 - Łukaszewski 75.
Freskovita: Holewiński - Czarnecki, Kołłątaj, Bartkiewicz - Trzaskalski (77 Ambrożewicz), Żaglewski, Strózik (80 Grzybowski), Kołodziejczyk - Bzdęga, Twardowski (82 Tusznio), Kobeszko (67 Łukaszewski).
Hetman: Prus - Sowa, Miszczuk, Skórski, Kaczmarek, Sawa (78 Kozioł), Rajtar, Litwiniuk, Robak (85 Galant), Lindner, Fundakowski.
Czerwona kartka: Sowa (Hetman, 38, za drugą żółtą). Żółte kartki: Sowa (Hetman). Sędziował: Tomasz Tobiański (Gdańsk). Widzów: 300.