Freskovita Wysokie Mazowieckie - Sandecja Nowy Sącz 2:5

W sparingu rozegranym w Gutowie Małym Freskovita Wysokie Mazowieckie uległa 2:5 pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.

Freskovita poniosła drugą porażkę w trakcie krótkiego zgrupowania. W niedzielę przegrała 0:1 z Podbeskidziem Bielsko Biała.

Mecz z Sandecją był wyrównany przez pierwsze pół godziny. Potem do głosu doszli rywale. Kanonada rozpoczęła się w 34 minucie, kiedy do siatki trafił Rudolf Urban. Siedem minut później było już 0:3. Na początku drugiej części meczu pierwszoligowcy strzelili kolejne dwa gola. "Mleczni" zdołali odpowiedzieć bramkami Michała Oświęcimki oraz Marcina Łukaszewskiego.

W sparingu nie wystąpił najskuteczniejszy zawodnik Freskovity, Michał Twardowski, który w Gutowie nabawił się lekkiej kontuzji.

Po meczu z Sandecją zawodnicy zjedli obiad i wyruszyli w podróż do Wysokiego Mazowieckiego. Teraz dostali od trenera Mirosława Copjaka dwa dni wolnego. Zajęcia wznowią w piątek, 19 lutego.

Freskovita Wysokie Mazowieckie - Sandecja Nowy Sącz 2:5 (0:3)
Bramki: 0:1 - Urban 34, 0:2 - Bębenek 36, 0:3 - Gawęcki 41, 0:4 - Janik 51, 0:5 - Jonczyk 57, 1:5 - Oświęcimka 65 , 2:5 - Łukaszewski 80.

Freskovita: Holewiński - Bartkiewicz, Czarnecki, Zitka, Galiński - Trzaskalski, Filipek, Jegliński, Kołodziejczyk - Bzdęga, Oświęcimka. Grali także: Rakowiecki, Kołłątaj, Ambrożewicz, Łukasik, Łukaszewski, Strózik.