HISZPANIA - WŁOCHY ONLINE TRANSMISJA LIVE (Finał Euro 2012)

kmg
Hiszpania - Włochy online. Transmisja live. Dzisiaj o 20.45 w Kijowie finał Euro 2012 sxc.hu
Obejrzyj mecz.
Hiszpania - Włochy. Dziś finał Euro 2012. To będzie fantastyczne i niezwykle widowiskowe spotkanie. Która z drużyn będzie lepsza? Hiszpanie, którzy grali fantastycznie przez całe mistrzostwa, czy Włochy, które obudziły się pod koniec? Oczywiście dwie drużyny wygrywały, lecz styl w jakim to robiły diametralnie się różnił. Z drugiej strony pasowałoby tu porzekadło, że jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz.

Hiszpania - Włochy online. Transmisja live o 20.45. To finał Euro 2012

Gdyby przyjąć właśnie tę zasadę, to faworytem byłyby Włochy i ich niesamowity piłkarz Balotelli. Przypomnijmy, w ostatnim meczu drużyna z południa Europy wygrała z Niemcami 2:1, jednak styl w jakim to zrobili był przepiękny. Już w pierwszej połowie padły dwie bramki, gdzie druga to "stadiony świata".

Niemcy natomiast zdołali strzelić w ostatniej minucie bramkę z karnego. Wygrana Włochów była imponująca. Natomiast Hiszpanie z Portugalią w półfinale męczyli się aż do karnych. Wygrali tylko dlatego, że Portugalia popełniła błąd. Więcej było w tym szczęścia niż umiejętności. Mecz ten jednak został bardziej zapamiętany poprzez pryzmat Cristiano Ronaldo. Piłkarz ten nie mógł strzelić ostatniego, decydującego karnego, tak jak sobie wymarzył.

Dzisiejszy mecz Hiszpania - Włochy będzie ostatnim już podczas Euro 2012. Odbędzie się w Kijowie. Początek o 20.45, jednak studio zacznie nadawać jak zwykle wcześniej. Sugerowane linki poniżej: