I liga piłki ręcznej. Wyjazd SPR SBR Bank Nowe Piekuty za zero punktów

SPR SBR Bank Nowe Piekuty
SPR SBR Bank Nowe Piekuty facebook/SPR SBR Bank Nowe Piekuty
Pierwszoligowi piłkarze ręczni SPR SBR Bank Nowe Piekuty przegrali w Ostrołęce z Trójką 27:37. W tabeli nasz zespół zajmuje 12. miejsce. Najbliższy mecz SPR SBR Bank zagra już u siebie w niedzielę, 4 lutego ze Startem Konin.

W spotkaniu z Trójką Ostrołęka piłkarze ręczni SPR SBR Bank Nowe Piekuty nie mieli wiele do powiedzenia. Gospodarze od pierwszych minut mieli przewagę. W 10 minucie Trójka wygrywała 7:4, a w 15 minucie 9:7. Dziesięciopunktową przewagę ostrołęczanie osiągnęli w 50 minucie - 30:20 i tą utrzymali do końca spotkania, które wygrali 37:27.

Najbliższy mecz SPR SBR Bank Nowe Piekuty rozegra w niedzielę, 4 lutego, gdy o godzinie 14.30 podejmie Start Konin.

UMKS Trojka Ostrołęka - SPR SBR Bank Nowe Piekuty 37:27 (18:14).
SPR SBR Bank: Karol Pruszyński (5), Maciej Porzeziński (5), Jakub Wawryniuk (4), Kamil Nogal (4), Wojciech Stec (4), Łukasz Płoński (3), Arkadiusz Gumieniak (1), Hubert Filipiuk (1), Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski, Krystian Stawierej, Przemysław Kalinowski, Karol Roszkowski, Rafał Kostro.