II liga: Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 1:3, Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka 0:0

(mark)
W pierwszych dwóch meczach II ligi górą nasze drużyny! Wigry Suwałki pokonały na wyjeździe Jezioraka Iława 3:1, a w Rzeszowie Ruch Wysokie Mazowieckie zwyciężył Stal 3:2. Natomiast w trzecim pojedynku, w jaskini lwa, Sokół Sokółka bezbramkowo zremisował z liderem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Wigry już do przerwy wygrywały 3:0 po golach Michała Danilczyka w 18 min., Grażvydasa Mikulenasa 32 i Sebastiana Świerzbińskiego 45 min. Jeziorak odpowiedział jedynie golem Iwo Zubrzyckiego w 54 min.
Z kolei Ruch Wysokie Mazowieckie stoczył bardzo wyrównany bój ze Stalą. Najpierw podopieczni trenera Sławomira Kopczewskiego prowadzili po golu Przemysława Kołłątaja w 30 minucie. Do remisu doprowadził Wojciech Fabianowski w 14 min. Po przewie Ruch na ponowne prowadzenie wyprowadził Przemysław Płoszczuk (54). W 84 min. Fabianowski wykorzystał karny i było 2:2. Ostatnie słowo należało do Ruchu. Bramkla Jakuba Ambrożewicza przesądziła o zwycięstwie na cztery minuty przed końcem meczu.
Dziś gra jeszcze Sokół Sokółka na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.