II liga piłki ręcznej. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka przegrał w derbach z SPR Nowe Piekuty

facebook/spr nowe piekuty
W drugoligowych derbach piłkarzy ręcznych SPR Nowe Piekuty pokonał Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka 31:28

Piłkarze ręczni SPR Nowe Piekuty zrewanżowali się Szczypiorniakowi z Dąbrowy Białostockiej za porażkę w pierwszym meczu 22:33 i pokonali rywala 31:28.

Drużyna z Nowych Piekut uzyskała przewagę w ostatnich 10 minutach pierwszej połowy spotkania, gdy z wyniku 11:11 doprowadziła do prowadzenia do przerwy 18:12. W drugiej części kontrolowała przebieg gry i mimo pościgu gości w ostatnich 10 minutach SPR wygrał 31:28.

SPR Nowe Piekuty - Szczypiorniak Dabrowa Białostocka 31:28 (18:12)
SPR: S. Roszkowski - Nogal 1, Broniek 2, Gumieniak 2, Piekutowski 10, Pruszyński 5, Kostro 1, Filipiuk 1, Bartosiak 4, Porzeziński 4.
Szczypiorniak: Kiedysz, Maksimowicz - Antonik 1, Płoński 4, Prusko 1, Bruszewski 6, Dziemiach 4, Pers 6, Lewkowicz 3, Kowalczyk 2, Konstańczuk 1.

1. AZS UMCS Lublin 11 30 368:289
2. UMKS Trójka Ostrołęka 12 30 363:319
3. AZS AWF Warszawa 12 21 351:331
4. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 13 20 366:320
5. SPR Nowe Piekuty 12 19 342:333