II liga: Sokół Sokółka - Wisła Płock 1:2. Co za pech, porażka w doliczonym czasie gry.

(mark)
W sobotnim spotkaniu II ligi Sokół Sokółka przegrał na własnym boisku z Wisłą Płock 1:2 (1:1).

Podopieczni trenera Witolda Mroziewskiego pechowo przegrali z Wisłą Płock 1:2, tracąc decydującą o wyniku bramkę w doliczonym czasie gry. Gdy sędzia zamierzał już zakończyć spotkanie piłkarze gospodarzy stracili piłkę. Marcin Pacan idealnie zagrał do Michała Twardowskiego, który nie zmarnował swojej sytuacji.
W pierwszej połowie prowadzenie dla gości uzyskał już w 8 minucie Pacan, wyrównał ładnym strzałem z głowy Naliwajko.

Sokół Sokółka - Wisła Płock 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 - Koczon 8, 1:1 - Naliwajko 25, 1:2 - Twardowski 90.
Sokół: Trudnos - Jóźwiak, Naliwajko, Kaśnikowski, Pracz, Zalewski, Wojtkielewicz, Kopeć (78 Andrzejewski), Butkiewicz (65 Toczydłowski), Mościński, Gołębiewski (65 Konon).
Wisła: Kamiński - Pacan, Karwan, Koczon, Wiśniewski, Grudzień (46 Nowacki) (70 Twardowski), Bekas, Lewandowski, Wyczałowski, Nadolski, Dettlaff.
Żółte kartki: Mościński (Sokół); Grudzień, Nadolski (Wisła).
Sędziował: Andrzej Meler (Bydgoszcz).
Widzów: ok. 300.

Więcej w papierowym, poniedziąłkowym wydaniu "Współczesnej".