III i IV liga: Mecz w Łomży trwał... 2 dni

miłk
Archiwum
Ze względu na gęstą mgłę, sędzia przerwał sobotnie spotkanie ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze. Dokończono je w niedzielę.

III liga

Oba zespoły wznowiły mecz od 40. minuty, przy wyniku 1:0 dla gospodarzy. Niestety, łomżanie w niedzielę zagrali słabiej, w dodatku byli osłabieni brakiem Łukasza Adamskiego, który zobaczył w sobotę czerwoną kartkę. ŁKS przegrał 1:2.

Trzecie z rzędu zwycięstwa odniosły natomiast Orzeł Kolno i Pogoń Łapy. Status lidera zachowała Warmia Grajewo. "Wilki" wywalczyły cenny remis w Morągu dzięki znakomitej postawie bramkarza, Piotra Czaplińskiego.

W derbach województwa Olimpia Zambrów podzieliła się punktami z Dębem Dąbrowa Białostocka.

Wyniki 14. kolejki:
ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze 1:2 (1:1)
Granica Kętrzyn - Pogoń Łapy 1:3 (1:1)
Orzeł Kolno - Concordia Elbląg 1:0 (1:0)
Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 (0:0)
Huragan Morąg - Warmia Grajewo 0:0
Motor Lubawa - Czarni Olecko 4:1 (0:0).
Olimpia 2004 Elbląg - Mrągowia Mrągowo 3:0 (2:0).
Start Działdowo - Zatoka Braniewo 2:1 (0:0).

IV liga

Tym razem sypnęło niespodziankami w IV lidze. Największe to: remis Wissy Szczuczyn w Gródku z Gryfem i porażka Puszczy Hajnówka ze Spartą 1951 Szepietowo.

Także nieoczekiwanie Tur Bielsk Podlaski przegrał ze Zniczem Suraż, a Włókniarz Białystok poległ w Łomży w spotkaniu z Perspektywą.