III liga. Sensacja w meczu Sokół Sokółka - Promień Mońki!

(KS)
Do megasensacji doszło w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej. Lider tabeli Sokół Sokółka przegrał na własnym stadionie 1:3 z Promieniem Mońki.

Sokół poniósł pierwszą porażkę w sezonie. Po 45 minutach gry nic nie zapowiadało niespodzianki. Gospodarze prowadzili po golu Michała Mościńskiego. Po przerwie miejscowi kibice przecierali oczy ze zdumienia. W 60 minucie Wojciech Zalewski z Sokoła ukarany został drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. Grę w przewadze Promień wykorzystał wyśmienicie. W 68 i 71 minucie Łukasz Godlewski znalazł drogę do bramki Łukasza Trudnosa. Wynik został ustalony tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego po samobójczym trafieniu Radosława Kabelisa.

W innych sobotnich meczach na uwagę zwraca zwycięstwo Warmii Grajewo, która w spotkaniu na szczycie pokonała 1:0 Olimpię Zambrów. Cenny punkt zdobył Tur Bielsk Podlaski, remisując 0:0 na wyjeździe z Huraganem.