III liga. Sokół Sokółka i Olimpia Zambrów remisują. Warmia Grajewo wygrywa! Orzeł Kolno bez punktu.

(KS)
W sobotnich meczach III ligi do niespodzianki doszło w Sokółce. Sokół tylko zremisował ze Startem Działdowo. Ważne zwycięstwo odniosła Warmia Grajewo, wygrywając 2:0 w Morągu z Huraganem.

Liderujący trzecioligowej tabeli, Sokół miał w pojedynku ze Startem kilka doskonałych okazji strzeleckich. Parę groźnych strzałów oddali również goście. Bramki jednak nie padły i mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Doskonale spisał się za to wicelider tabeli. Warmia pokonała na wyjeździe trzecią drużynę w rozgrywkach, Huragan. Wynik został ustalony już przed przerwą. Do siatki trafili Marcin Strzeliński oraz Mariusz Milczarek.

W pozostałych sobotnich meczach Mrągovia Mrągowo zremisowała bezbramkowo z Olimpią Zambrów, a Orzeł Kolno przegrał na wyjeździe 1:3 z Concordią Elbląg, choć po pierwszej połowie spotkania prowadził 1:0.