III liga. Warmia Grajewo uratowała się w ostatniej chwili. Promień Mońki, Sokół Sokólka, Olimpia Zambrów mają wesołe święta.

Warmia Grajewo zremisowała 2:2 z Concordią Elbląg w jednym z najciekawszych sobotnich spotkań III ligi.

Do przerwy "wilczki" przegrywały 0:2. W II połowie pojedynku ruszyły jednak do natarcia. Gola kontaktowego strzelił Marcin Strzeliński, a do remisu doprowadził w 88 minucie Maksym Mirva, wykorzystując rzut karny.

W wesołych nastrojach święta spędzać będą piłkarze Promienia Mońki, Olimpii Zambrów oraz Sokoła Sokółka. Promień pokonał 2:0 Tura Bielsk Podlaski i znacznie przybliżył się do utrzymania w lidze. Bielszczanie lawirują natomiast nad kreską. Z kolei Olimpia po golu w 7 minucie Tomasza Jakuszewskiego wygrała 1:0 z Mazurem Ełk. 1:0 zwyciężył również Sokół. Lider pokonał w Kolnie Orła, a trzy punkty zapewnił mu w 20 minucie Michał Pietroń.

W ostatnim sobotnim pojedynku Vęgoria Węgorzego uległa 0:2 Huraganowi Morąg.