III liga. Warmia liderem! Remis w Dąbrowie Białostockiej. Porażka Olimpii z Orłem.

W środę w Dąbrowie Białostockiej, Dąb (żółte koszulki) zremisował po zaciętym meczu 1:1 z Pogonią Łapy A. Chomicz
Warmia Grajewo po zwycięstwie 3:1 nad MKS-em Korsze awansowała na 1. miejsce w tabeli III ligi.

III liga sypnęła w środę niespodziankami. Do sensacji doszło w Zambrowie. Olimpia przegrała 0:2 z Orłem Kolno. O wyniku zadecydował początek drugiej połowy meczu. W 47. minucie do siatki trafił Maciej Solecki, a 120 sekund później, strzałem z 25 metrów, bramkarza gospodarzy pokonał Adrian Karankiewicz.

Dramatyczny przebieg miało spotkanie w Dąbrowie Białostockiej. Dąb prowadził od 74. minuty 1:0. Pogoń Łapy doprowadziła do remisu już w doliczonym czasie gry.

Wyniki 7. kolejki spotkań:

Olimpia Zambrów - Orzeł Kolno 0:2 (0:0). Bramki: 0:1 - Solecki 47, 0:2 - Karankiewicz 49.

Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (0:0). Bramki: 1:0 - Korzeniewski 57, 2:0 - Falencki 67.

Warmia Grajewo - Korsze 3:1 (2:1). Bramki: 0:1 - Piwiszkis 23, 1:1 - Wierzbicki 28, 2:1 - Wierzbicki 44, 3:1 - Górski 73.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Pogoń Łapy 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 - Piotr Bondziul 74, 1:1 - Lakowski 90+1.

Wyniki pozostałych spotkań: Mrągowia Mrągowo - Concordia Elbląg 2:1, Olimpia 2004 Elbląg - Motor Lubawa 2:0, Huragan Morąg - Granica Kętrzyn 3:4, Zatoka Braniewo - Czarni Olecko 4:0.

Więcej w czwartkowym wydaniu "Gazety Współczesnej"