IV liga. Hetman Tykocin - ŁKS 1926 Łomża. Remis na szczycie.

W meczu na szczycie podlaskiej IV ligi Hetman Tykocin zremisował 1:1 z ŁKS 1926 Łomża.

Mimo porywistego wiatru rozgrywane w Dobrzyniewie spotkanie stało na dobrym poziomie. W 6 minucie błąd defensywy ŁKS-u wykorzystał Krasucki i zajmujący trzecie miejsce w tabeli Hetman nieoczekiwanie wyszedł na prowadzenie. W 42 minucie do wyrównania doprowadził Rydzewski. Po przerwie lider z Łomży miał sporą przewagę, ale drugiego gola nie strzelił.

W sobotę ŁKS zanotował dopiero drugi remis sezonie. Na swoim koncie nie ma ani jednej porażki.

Hetman Tykocin - ŁKS 1926 Łomża 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 - Krasucki 6, 1:1 - Rydzewski 42.