IV liga piłkarska. Jeden walkower, jeden mecz odwołany i Wigry zostały liderem

Drużyna Wigier Suwałki (na biało) została liderem IV ligi
Drużyna Wigier Suwałki (na biało) została liderem IV ligi Anna Gryza-Aneszko
Mecz w Czyżewie między Orlętami i KS Wasilków został odwołany z powodu intensywnych opadów deszczu i stojącej na murawie wody. Liderem IV ligi zostały Wigry Suwałki, które także nie grały, ale zwyciężyły walkowerem, gdyż przeciwnik z Siemiatycz nie przyjechał na mecz.

W 14. kolejce spotkań nie odbyły się dwa mecze: lidera KS Wasilków z Orlętami Czyżew. Boisko w Czyżewie nie nadawało się do gry po intensywnych opadach deszczu oraz mecz Wigier Suwałki z Cresovią Siemiatycze. Rywale drużyny z Suwałk zrezygnowali z przyjazdu na to spotkanie.

W tej sytuacji Wigry wygrały walkowerem i wyprzedziły dotychczasowego lidera z Wasilkowa, który musi poczekać na rozegranie przełożonego spotkania z Orlętami.

W 14. kolejce ciekawy mecz odbył się w Michałowie. Kibice oglądali wymianę ciosów, ale ten najważniejszy zadali goście na dwie minuty przed zakończeniem spotkania, gdy Dariusz Korytkowski zdobył czwartego gola. Wissa wygrała 4:3.

Trzeci w tabeli Ruch Wysokie Mazowieckie pewnie pokonał młodzież z MOSP Białystok 4:1.

Hetman Tykocin wygrywał już 2:0 z KS Śniadowo. Dominik Dzwonkowski tuz przed przerwą zdobył kontaktowego gola, a po przerwie bramki Grzegorza Żebrowskiego i Filipa Cudakiewicza zadecydowały o wygranej gości ze Śniadowa.

Wyniki 14. kolejki
MOSP Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 (0:2).
Bramki: 0:1 Pasko 14, 0:2 Brokowski 27, 1:2 Rutkowski 58, 1:3 Pasko 76, 1:4 Jackiewicz 90.

Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki 3:1 (1:1).
Bramki: 0:1 Odyjewski 28, 1:1 Niemczynowicz 45, 2:1 Jambrzycki 48, 3:1 Niemczynowicz 55.

KS Grabówka - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Chim 26, 1:1 Maciejuk 53, 1:2 Susak 89.

Warmia Grajewo - Krypnianka Krypno 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Charytonau 32, 1:1 Edison 89.

Hetman Tykocin - KS Śniadowo 2:3 (2:1).
Bramki: 1:0 Dudziński 24, 2:0 Michajłow 42, 2:1 Dzwonkowski 45, 2:2 Cudakiewicz 64, 2:3 Żebrowski 70.

KS Michałowo - Wissa Szczuczyn 3:4 (1:2).
Bramki: 1:0 Wojno 17, 1:1 Świderski 21, 1:2 Łapiński 42, 2:2 Wojno 53, 2:3 Choinka 78, 3:3 Roszkowski, 3:4 Korytkowski 88.

Wigry Suwałki - Cresovia Siemiatycze 3:0 wo.

Orlęta Czyżew - KS Wasilków (nie odbył się).

1. Wigry Suwałki 14 38 59-17
2. KS Wasilków 13 37 61-10
3. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 31 38-13
4. Warmia Grajewo 14 30 53-15
5. Tur Bielsk Podlaski 14 30 29-16
6. Wissa Szczuczyn 14 27 36-24
7. KS Michałowo 14 25 36-27