IV liga piłkarska. Sokół 1946 Sokółka - Warmia Grajewo 3:1. Piorunująca końcówka gospodarzy

IV liga odrobiła zaległości z 1. kolejki
IV liga odrobiła zaległości z 1. kolejki Anatol Chomicz
W zaległym meczu z 1. kolejki IV ligi podlaskiej Sokół 1946 Sokółka pokonał na własnym stadionie Warmię Grajewo 3:1. Zwycięstwo zapewnił sobie w ostatnich dwóch minutach meczu.

Środowy mecz w Sokółce rozpoczął się dobrze dla gości. Warmia, po strale Arkadiusza Bodaniuka objęła prowadzenie w 16 minucie. Jeszcze przed przerwą wyrównał Michał Łabieniec. Sokół zapewnił sobie wygraną w ostatnich minutach meczu. W 89 minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Patryk Koncewicz strzelając drugiego gola. Już w doliczonym czasie gry na 3:1 podwyższył Maciej Polak.

Sokół 1946 Sokółka - Warmia Grajewo 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Arkadiusz Bogdaniuk 16, 1:1 Michał Łabieniec 32, 2:1 Patryk Koncewicz 89, 3:1 Maciej Polak 90+3.