Jagiellonia Białystok- Cracovia Kraków relacja na żywo (LIVE)

Karol Wasilewski
U nas sprawdzisz na bieżąco wynik meczu Jagiellonii. Serdecznie zapraszamy

Jagiellonia podejmuje dzisiaj na swoim terenie Cracovie. Redakcja będzie na bieżąco podawać wynik meczu oraz relacje LIVE.

Strona wymaga odświeżania F5

Skład Jagiellonii:

Sandomierski- Cionek, Skerla, Lewczuk, Alexis- Gevorgian, Stano, Hermes, Bruno - Grosicki Frankowski

Skład Cracovii:

Cabaj - Mierzejewski, Polcak, Wasiluk, Derbich- Sacha, Kłus, Baran, Klich, Goliński - Matusiak

Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 0-0 (0-0)

1 minuta - Rozpoczyna się mecz.

3 minuta - Na trybunach słychać przyśpiewkę Jebać, Jebać PZPN

4 minuta - Na płocie wisi transparent "NIC TU NIE BĘDZIEMY WIESZAĆ". Kibice nadal bojkotują PZPN.

5 minuta - Cracovia atakuje prawą stroną. Klich do Matusiaka. Na szczęście Skrela wybija na aut.

7 minuta - Stano wykłada piłkę do środka. Do niej dochodzi Gevorgian i dośrodkowuje w kierunku Frankowskiego. W ostatniej chwili na aut bramkowy wybija były piłkarz Jagiellonii - Wasiluk.

8 minuta - Rożny dla Jagi. Niestety brak zagrożenia pod bramką Cabaja.

12 minuta- Groźnie pod bramką Sandomierskiego. Strzał Klicha zablokowany przez Cionka.

17 minuta - Idealna sytuacja Jagi. Cabaj cudem wyciąga piłkę po strzale Bruno

23 minuta - Minimalnie pudłuje Matusiak.

24 minuta - Sacha mógł zdobyć bramkę. Sandomierski efektownie broni.]

31 minuta - Jak dotąd niewidoczny Frankowski i Grosicki. Wszystko dzięki dobrej defensywie Pasów

36 minuta - Faul Hermesa

37 minuta - Faul Derbicha na Lewczuku

38 minuta - Na boisku wieje nudą....

40 minuta - Grosicki strzela niecelnie

42 minuta - Mariusz Sacha otrzymuje żółtą kartkę za faul na Alexisie Norambuena

45 minuta - Sędzia dolicza 2 minuty. Przy takiej grze mógłby doliczyć pół godziny a i tak wynik byłby bezbramkowy.

47 minuta - Koniec pierwszej części spotkania. Jeżeli druga połowa będzie taka sama to trzeba zaparzyć dużą kawę.

II połowa

46 minuta - Rozpoczynamy drugą połowę. wchodzi Sławomir Szeliga za Arkadiusz Barana.

48 minuta - Goliński fauluje Grosickiego.

54 minuta - Prawą stroną uciekał Grosicki, ale niesamowitym wślizgiem popisał się Wasiluk

58 minuta - Pavol Stano uderza na bramkę Cabaja. Golkiper Craxy jednak górą.

60 minuta - Cabaj wyciąga dośrodkowanie Franka.

61 minuta - Jaga zamknęła Cracovię na własnej połowie.

65 minuta - Pierwsza zmiana w Jagiellonii. Za Alexis Norambuena wchodzi Marco Reich.

70 minuta - rożny dla Jagiellonii.

73 minuta - Druga zmiana w Cracovii. Za Klicha wchodzi Pawlusiński.

75 minuta - Nuuuuuuuudaaaaaaaaaa. Za to w "Mam Talent" dziewczyna pokazuje taniec pośladków :-)

81 minuta - Wchodzi Remigiusz Jezierski za Wahan Geworgiana.

82 minuta - Żółta kartka dla Piotra Polczaka.

84 - minuta - Matusiak minął Lewczuka. ten musiał faulować. Żółta kartka.

85 minuta - Pawlusiński w krótki róg Sandomierskiego. Górą nasz bramkarz.

88 minuta - Ależ okazja Pawlusińskiego. Craxa mogła prowadzić.

90 minuta - Mierzejewski schodzi. Wchodzi Paweł Sasin. Cracovia chyba jest zadowolona z remisu.

94 minuta - Koniec meczu. Uffff w końcu koniec. Jeden z najsłabszych meczów w tej kolejce.