Jagiellonia Białystok - Lech Poznań. Relacja LIVE! Wigry Suwałki nie zagrają dzisiaj ze Stalą! Może być walkower!

Karol Wasilewski
Jagiellonia Białystok. U nas sprawdzisz wynik.

Jagiellonia Białystok podejmuje dzisiaj na swoim terenie poznańskiego Lecha. Faworytem wydają się być gościem, którzy jednak nie spisują się od początku sezonu tak jak zakładali eksperci przed rozpoczęciem ligi. Lech z dorobkiem 7 punktów zajmuje dopiero 7 miejsce w tabeli ekstraklasy.

Gdyby nie ujemne punkty Jagiellonia wyprzedzałaby dzisiejszego rywala o 3 oczka.

Na tej stronie będziemy przedstawiać wynik meczu na bieżąco.

**********************************************

90 + 1 minuta - Hermesowi puszczają nerwy .Sędzia pokazuje mu żółtą kartkę. To już jest koniec. Świetny początek Jagi. Niestety przegrywamy na własnym terenie z Lechem. Szkoda, punkty były blisko

89 minuta - Lech w swoim stylu dobija Jagiellonię. Arboleda głową pokonuje Gikiewicza. Jagiellonia - Lech 2-3!

86 minuta - Zmiana zmiany w Lechu. Za Mikołajczyka wchodzi Zapatoka

80 minuta -Za Stilicia wchodzi Rengifo.

78 minuta - Lewandowski był bliski strzelenia bramki. Skończyło się na strachu.

77 minuta - Za Lewczuka wchodzi Król.

72 minuta - o krok od bramki ! Arboleda nie trafił w piłkę, ta odbija się od zaskoczonego Jezierskiego, ostatecznie łapie ją Kasprzik

66 minuta- Jezierski uderza obok słupka

65 minuta - Druga zmiana w naszym zespole, za Zawistowskiego wchodzi Niemiec Reich.

60 minuta - Zmiana w Jagiellonii. Za Grosickiego wchodzi Gevorgyan.

54 minuta -Dwa groźne strzały na bramkę Kasprzika, najpierw uderza Grosicki, odbita przez bramkarza piłka trafia na 20 metr do Zawistowskiego, który strzela obok bramki.

46 minuta - rozpoczynamy drugą połowę meczu!

45 minuta - Mikołajczyk sam na sam z Gikiewiczem. Były bramkarz suwalskich Wigier górą! Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

43 minuta - Lech już remisuje w stolicy Podlasia! Peszko strzela na 2-2.

30 minuta - Poznaniacy stawiają wszystko na jedną kartę. Za środkowego pomocnika Golika wchodzi Mikołajczyk.

27 minuta Lech w swoim stylu odrabia straty. Kikut wpada w pole karne, podaje Lewandowskiemu i już jest 2-1! Co za emocje w Białymstoku! 20 minuta - GOOOOOLLL!!!! 2-0. Jezierski strzela drugą bramkę! 11 minuta - Jagiellonia wygrywa z Lechem Poznań! Frankowski strzela pierwszą bramkę!
*****
Wigry Suwałki miały zmierzyć się dzisiaj w Rzeszowie z tamtejsza Stalą. Do meczu jednak nie dojdzie. Jak poinformował trener suwalczan Zbigniew Kaczmarek 8 jego zawodników doznało zatrucia pokarmowego. Jaka będzie decyzja sędziego? Czy będzie walkower? Cały czas czekamy na werdykt.