Jagiellonia - Pogoń
Jagiellonia - Pogoń Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia podniosła trzecią porażkę z rzędu. Na własnym boisku przegrała z Pogonią Szczecin 0:1. Sędzia usunął z boiska trzech piłkarzy, kierownika zespołu Pogoni i trenera Jagiellonii.

90+ 8 min.: Koniec. Przegrywamy 0:1.
90 + 7 min.: Trener Jagiellonii Bogdan Zając ukarany dwoma żółtymi kartkami i ląduje na trybunach.
90+4 min.: Adam Frączczak znów strzela gola Jagiellonii. Jest 2:0 dla Pogoni! Ale nie... jest wideoweryfikacja, wcześniej był faul. Gola nie ma.
90+1 min.: Puljić strzela, fatalnie w mur.
90 min.: Sędzia dolicza cztery minuty. Jagiellonia ma rzut wolny prawie z linii pola karnego.
89 min.: Kolejna czerwona kartka. Błażej Augustyn otrzymuje drugą żółtą kartkę i schodzi z boiska. Jaga gra w dziewiątkę.
87 min.: Zmiana w Pogoni. Za Gorgona wchodzi Podstawski.
83 min.: Sędzia pookazuje żółty kartonik Smolińskiemu, a jako że to jest drugi kartonik żółty piłkarz schodzi z boiska. Pospisil otrzymuje za faul żółta kartkę i za popchnięcie piłkarza Pogoni drugą żółta kartkę i także opuszcza boisko. Kierownik Pogoni ukarany odesłaniem na trybuny.
81 min.: Ostre wejście Pospisila w Smolińskiego. Przepychanki między piłkarzami.
80 min.: Żółta kartka dla Błażeja Augustyna.
77 min.: Strzał Smolińskiego broni Dziekoński.
72 min.: Dobra sytuacja. Pospisil strzela nad poprzeczką.
70 min.: Zmiany w Pogoni. Schodzą Zahović i Kowalczyk, a wchodzą Frączczak i Kurzawa.
65 min.: Zmiany w Jagiellonii. Schodzą Lopez, Wdowik wchodzą Makuszewski i Cernych
64 min.: Gol dla Pogoni. Michał Kucharczyk dostaje piłkę w polu karnym Jagiellonii, przyjął i strzelił obok Drągowskiego. 1:0 Pogoń.
61 min.: Żółta kartka dla Smolińskiego.
57 min.: Kowalczyk wrzuca piłkę w pole karne Jagiellonii. Kwiecień wybija na róg.
54 min.: Dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka Gorgonia, Dziekoński świetnie interweniuje przenosząc piłkę nad poprzeczkę.
50 min.: Fatalny błąd Xaviera Dziekońskiego, który wybił piłkę wprost pod nogi Zahovica. Na szczęście Portowiec nie wykorzystał stuprocentowej okazji strzelając w słupek.
46 min.: Start II połowy. Zespoły grają bez zmian.
45 + 2 min.: Koniec I wyrównanej połowy.
45 min.: Sędzia dolicza 2 minuty.
42 min.: Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Gospodarze wybijają piłkę.
39 min.: Bojan Nastić wstrzela piłkę w pole karne Pogoni. Futbolówkę łapie bramkarz Pogoni.
31 min.: Żółta kartka dla Sebastiana Kowalczyka.
30 min.: Piłkarze grają w środku boiska. Mało sytuacji podbramkowych.
22 min.: Dobra, składna akcja Jagiellonii, ale Paweł Olszewski fatalnie dośrodkowuje wprost do rąk bramkarza Pogoni.
14 min.: Żółta kartka dla Bartosza Kwietnia.
9 min.: Zmiana w Pogoni. Za kontuzjowanego Huberta Matynię wchodzi Luis Mata.
4 min.: Huknął z daleka Bartosz Kwiecień, ale piłka dwa metry obok lewego słupka bramki Pogoni.
1 min.: Zaczynamy! Jagiellonia w żółto-czerwonych trykotach, Pogoń także w swoich tradycyjnych bordowo-granatowych strojach.

JAGIELLONIA Białystok - POGOŃ Szczecin 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Michał Kucharczyk 64.
JAGIELLONIA: Xavier Dziekoński - Paweł Olszewski, Ivan Runje, Błażej Augustyn, Bojan Nastić - Fernan Lopez (65. Fedor Cernych), Martin Pospisil, Taras Romanczuk, Bartosz Kwiecień (88. Przemysław Mystkowski), Bartłomiej Wdowik (65. Maciej Makuszewski) - Jakov Puljić.
POGOŃ: Dante Stipica - Jakub Bartkowski, Konstantinos Triantafyllopoulos, Benedikt Zech, Hubert Matynia (9. Luis Mata) - Michał Kucharczyk, Damian Dąbrowski, Alexander Gorgon (87. Tomas Podstawski), Kacper Smoliński, Sebastian Kowalczyk (70. Rafał Kurzawa) - Luka Zahović (70. Adam Frączczak).
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Czerwone kartki: Pospisil (83., za drugą żółtą, Jagiellonia), Błażej Augustyn (89., za drugą żółtą, Jagiellonia); Smoliński (83., za drugą żółtą, Pogoń).
Żółte kartki: Kwiecień, Augustyn, Pospisil (Jagiellonia); Kowalczyk, Gorgon, Zahović, Smoliński (Pogoń)