Jagiellonia przegrała z Widzewem

(KS)
Krzysztof Król musiał przełknąć gorycz porażki w meczu z pierwszoligowcem
Krzysztof Król musiał przełknąć gorycz porażki w meczu z pierwszoligowcem A. Zgiet
Gutów Mały. W sobotnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Gutowie Małym białostocka Jagiellonia przegrała 1:2 z Widzewem Łódź.

Po środowym remisie 1:1 ze Startem Otwock Jaga musiała uznać wyższość lidera pierwszej ligi. Podopieczni Michała Probierza posiadali optyczną przewagę. Ich akcjom brakowało jednak wykończenia.

Bramki dla Widzewa w pierwszej połowie spotkania strzelili Przemysław Oziębała oraz Arkadiusz Piech. Dwukrotnie w roli asystującego wystąpił Łukasz Grzeszczyk, pozyskany niedawno z Wisły Płock. Żółto-czerwoni odpowiedzieli tylko jednym golem. W 69 minucie piłkę do siatki skierował Ensar Arifović.

We wtorek Jagiellonię czeka kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem będzie Lechia Gdańsk.

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2:1 (2:0)
Bramki:
1:0 - Przemysław Oziębała 4
2:0 - Arkadiusz Piech 40
2:1 - Ensar Arifović 69

Jagiellonia. I połowa: Lech - Lewczuk, Skerla, Cionek, Bruno - Grosicki, Zawistowski, Hermes, Kojasević - Frankowski, Skoro (38 Fidziukiewicz). II połowa: Gikiewicz - Norambuena, Pacan, Gogol, Król - Dzienis, Falkowski, Dołubizna, Jarecki - Arifović, Twardowski.

Więcej o meczu w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Współczesnej"