Jagiellonia zremisowała z Górnikiem. W karnych nie mieliśmy szczęścia.

B. Maleszewska
W drugim meczu finałowego turnieju mistrzostw Polski juniorów starszych Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze.

Jagiellonia - Górnik, ten mecz mógł przesądzić losy mistrzowskiego tytułu. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze spotkania. Górnik rozgromił 6:0 Bałtyk Koszalin, a Jaga pokonała 2:1 Zagłębie Lubin.

Czwartkowy mecz w Ożarowie nie wyjaśnił jednak sytuacji. Od 30 minuty prowadził Górnik. W 65 minucie do wyrównania doprowadził Sebastian Budnik, wykorzystując dogranie Jana Pawłowskiego.

Przy remisie w turnieju strzelane są karne. W nich więcej szczęścia mieli górnicy.

Zespoły z Zabrza i Białegostoku mają po 4 punkty na koncie. O wszystkim zadecydują sobotnie mecze. Jagiellonia zagra z Bałtykiem, a Górnik z Zagłębiem.

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 - Michalik 30, 1:1 - Budnik 64.