Juventus - Barcelona 3:0 BRAMKI YOUTUBE 11.04.017 Zobacz wszystkie gole [WIDEO]

mac, JCZ
Juventus - Barcelona 3:0 BRAMKI YOUTUBE 11.04.017 Zobacz wszystkie gole
Juventus - Barcelona 3:0 BRAMKI YOUTUBE 11.04.017 Zobacz wszystkie gole Archiwum
Juventus Turyn - FC Barcelona 3:0. Zobacz wszystkie bramki hitu Ligi Mistrzów. Barcelona rozgromiona w Turynie. WSZYSTKIE BRAMKI dostępne na Youtube.

JUVENTUS - BARCELONA 3:0. Wszystkie bramki na Youtube. Zobacz gole dla Juve

Barcelona uległa Juventusowi we wtorkowym hicie Ligi Mistrzów. Drużyna, która dokonała cudu w meczu rewanżowym z Paris Saint-Germain na Camp Nou nie zdołała sforsować włoskiej obrony. Gospodarze grali świetnie, a ekipa z Katalonii nie potrafiła wykorzystać kilku doskonałych okazji do zdobycia gola.

Barcelona przegrała na wyjeździe 0:3. Szanse na awans do kolejnej rudny finałowej oddaliły się od drużyny Luisa Enrique bardzo mocno. Faktem jest, że Katalończycy niejednokrotnie pokazali, że potrafią walczyć i dokonywać rzeczy niemożliwych, jednak teraz mają do czynienia z przeciwnikiem reprezentującym znacznie wyższy poziom.

Juventus - Barcelona 3:0. Zobacz bramki. WSZYSTKIE GOLE NA YOUTUBE [WIDEO]

FC Barcelona znów w katastrofalnym położeniu przed rewanżem! W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym przegrała z Juventusem aż 0:3 (0:2). Dwie bramki zdobył najpierw Paulo Dybala, zaś jedną dołożył po przerwie Giorgio Chiellini. Tylko remontada na miarę tej z dwumeczu z PSG da „Dumie Katalonii” awans do półfinału, Wobec tak złej gry jak dzisiaj nie wydaje się być ona jednak zbyt realna.

Napastnik Juventusu o trudnym rozstaniu z byłymi klubami: Gdy odchodziłem z Realu Madryt, płakałem (lektor) (Źródlo: x-news)

Juventus vs Barcelona 3-0 All Goals & Highlights 2017 HD (Źródło: YouTube)

Mecz sędziował Szymon Marciniak. O ile przed zmianą stron podejmował głównie słuszne decyzje, o tyle w drugiej połowie parę razy się pogubił.

Juventus vs barcelona 3-0 all goals (YOUTUBE)