Kącik samotnych serc. Zobacz, kto czeka na listy. Zgłoś się sam!

Redakcja
Kącik samotnych serc. Zobacz, kto czeka na list. Zgłoś się sam!
Kącik samotnych serc. Zobacz, kto czeka na list. Zgłoś się sam! Pixabay
Udostępnij:
Kochani! Czekamy na listy od wszystkich, którzy czują się samotni. Jeżeli czujecie, że życie z drugą osobą u boku mogłoby być łatwiejsze, ciekawsze... napiszcie. Możecie zamieścić u nas swój anons lub też wybrać sobie kogoś, kto już takowy zamieścił, i za naszym pośrednictwem się z nim skontaktować. Czekamy!

Jeśli chcesz, aby Twój anons ukazał się w „Kąciku”, napisz do nas. Opisz siebie, wymarzoną osobę, którą masz nadzieję poznać. Podaj swój adres i numer telefonu. DOŁĄCZ 3 ZNACZKI POCZTOWE (abyśmy mogli przesłać Ci korespondencję)! Jeśli zaś zainteresował Cię zamieszczony anons, napisz list do wybranej osoby, włóż do koperty i wyślij. Na kopercie, obok adresu redakcji, koniecznie podaj numer porządkowy osoby, do której piszesz. Wszelką korespondencję należy kierować na adres: „Gazeta Współczesna”, 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1, Kącik Samotnych Serc.

WDOWIEC, 57 lat - 92636

Poznam panią stanu wolnego, wdowę lub rozwódkę, może być panna z dzieckiem lub w ciąży. Mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to konieczne.

Ja po śmierci żony zostałem sam. Nie mieliśmy dzieci. Samemu jest bardzo ciężko. Mam dom, jestem na stałej rencie. Chciałbym poznać panią, która lubi wieś i przyjedzie u mnie zamieszkać. Mam samochód. Szukam pani w wieku od 35 do 57 lat. Proszę o podanie w liście numeru telefonu, bo ułatwi to nasz kontakt.

SAMOTNA, 62 lata - 92637

Jestem niezależną finansowo emerytką o miłym wyglądzie i nienagannej sylwetce, wdową wyznania rzymsko-katolickiego lubiącą aktywnie spędzać czas. Mieszkam w Białymstoku. Jestem z natury pogodną, pełną życia optymistką, może nawet trochę szaloną. Mam romantyczną duszę i wierzę, że w każdym wieku można spotkać prawdziwą miłość. Życie jest zbyt krótkie i piękne, by spędzać je samotnie.

Chciałabym poznać pana w zbliżonym wieku, z dobrym charakterem, wrażliwego, bez nałogów. Choć miłość jest tak skomplikowana, wciąż jej pragniemy.

EMERYT - 92638

Samotny mężczyzna na emeryturze, wysoki, bez nałogów, posiadający mieszkanie w bloku w pięknej okolicy blisko jeziora pozna panią bez zobowiązań, chętną by zmienić miejsce zamieszkania i zamieszkać ze mną.

BIAŁOSTOCZANKA - 92639

Poznam pana w wieku do lat 70, niezależnego pod każdym względem, uczciwego, miłego, chętnie zmotoryzowanego wdowca. W liście proszę podać miejsce zamieszkania - wieś lub miasto.

Jestem osobą samotną, po rozwodzie, bez zobowiązań. Lubię i wieś, i miasto. Cenię szczerość i prawdomówność.

KAWALER - 92640

Mieszkam i pracuję na wsi we własnym gospodarstwie. Jest ono zmechanizowane, średniej wielkości. Szukam dziewczyny w wieku do 35 lat bez dzieci i bez nałogów, takiej, która zna życie na wsi i może zmienić miejsce zamieszkania.

Jestem kawalerem bez zobowiązań i nałogów. Czekam na oferty. Odpowiem na każdy list.

WDOWA, po 70-tce - 92641

Jesteś samotny? Masz trudną sytuację mieszkaniową? Jest ci smutno i źle i chciałbyś zmienić swoje życie na lepsze, we dwoje? Napisz do mnie, do wolnej od nałogów i zobowiązań wdowy. Jestem kobietą skromną, o dobrym sercu. Budowa ciała i wzrost - średnie. Czekam na listy z numerami telefonów.

ANDRZEJ, 54 lata - 92642

Poszukuję pani w wieku o lat 55. Jestem rencistą. Mam swoje mieszkanie. Lubię jeździć na rowerze. Lubię łono natury i fotografowanie. Jestem wyznania prawosławnego.

WDOWA, 60 lat - 92643

Jestem blondynką, mam stały dochód, mieszkanie i nastoletnią córkę, która się jeszcze uczy. Lubię słuchać muzyki i gry na akordeonie. Pochodzę ze wsi i nie boję się pracy. Bardzo brakuje mi drugiej połówki. Proszę o listy od panów (w wieku do lat 65) lub pań, ale tylko szczere. Nie lubię kłamstwa. Jestem wrogiem alkoholu.

KAWALER, po 50-tce - 92644

Jestem katolikiem bez nałogów o stałym dochodzie. Lubię spacery i jazdę rowerem oraz turystykę. Poznam pannę blondynkę w wieku do lat 50 w celu utworzenia stałego związku.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie