Kibice na meczu Jagiellonia - Radomiak. Na pewno nikt nie żałował, że był na trybunach stadionu przy Słonecznej. Urszula Łobaczewska
Twierdza Białystok ma się dobrze. Jagiellonia po raz czwarty w tym sezonie PKO Ekstraklasy grała u siebie i odniosła czwarte zwycięstwo, tym razem wygrywając z Radomiakiem Radom 3:2. Jak zwykle Żółto-Czerwonym pomagał doping ich kibiców, których tym razem na trybunach było 12 091. Na pewno nikt nie żałował przyjścia na stadion, bo emocje były niesamowite.

W tym sezonie przy Słonecznej przegrywały już:

• Puszcza Niepołomice (1:4)
  • Widzew Łódź (1:2)
  • Górnik Zabrze (1:4).

Tym razem wydawało się, że bastion Jagiellonii padnie, bo po 12. minutach goście z Radomia prowadzili już 2:0. Były to jednak dla Radomiaka tylko miłe złego początki. Kibice na trybunach wierzyli w swój zespół i dopingowali z całych sił, a piłkarze ruszyli z pasją do ataków. Opłaciło się, bo jeszcze przed przerwą Żółto-Czerwoni wyrównali, a wkrótce po zmianie stron zadali decydujący cios.

Zapraszamy do galerii zdjęć z trybun stadionu w Białymstoku, autorstwa Urszuli Łobaczewskiej. A już 1 października przy Słonecznej gościć będzie Legia Warszawa. Oj, będzie się działo!