Lechia - Jagiellonia. Kibice wrzucili race na boisko. Komisja Ekstraklasy ukarała Jagiellonię

(mac)
Jagiellonia ukarana przez komisję ligi. Kibice wrzucili race na boisko podczas meczu z Lechią Twitter
Jagiellonia Białystok została ukarana za incydent, do którego doszło podczas niedzielnego meczu wyjazdowego z Lechią w Gdańsku.

W drugiej połowie meczu Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok sędzia Bartosz Frankowski musiał przerwać spotkanie na kilka minut. Powodem były race wrzucone na boisko przez kibiców Jagiellonii.

W związku z incydentem, do którego doszło w niedzielę, Komisja Ekstraklasy nałożyła na klub karę finansową oraz zakaz wyjazdowy. W komunikacie komisji czytamy: W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok na klub z Białegostoku nałożono karę finansową w wysokości 10000 złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz LOTTO Ekstraklasy (spotkanie z Wisłą Kraków)"

Jagiellonia przegrała niedzielne spotkanie aż 0:3, ustępując Lechii miejsca lidera LOTTO Ekstraklasy. Zaraz za Jagiellonią, na trzecim miejscu, jest Legia Warszawa. W najbliższy piątek żółto-czerwoni na własnym boisku podejmować będą przedostatniego w tabeli Górnika z Łęcznej.

Lechia - Jagiellonia 3:0. Jagiellonia straciła lidera. Bolesne przebudzenie po zimie (zdjęcia)

Lechia - Jagiellonia 3:0 - 12.02.2017

Lechia - Jagiellonia 3:0. Jagiellonia straciła lidera. Boles...