Lewandowski miał wypadek. Polak w niedzielę rozbił auto. Zobacz WIDEO

aip,x-news,ezioZaktualizowano
Lewandowski miał wypadek. Polak w niedzielę rozbił auto. Zobacz WIDEO Archiwum Polska Press
Lewandowski miał wypadek. Polak w niedzielę rozbił auto. Lewandowskiemu na szczęście nic się nie stało.

O zdarzeniu poinformował na Twitterze Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny serwisu WP SportoweFakty.pl. Wypadek miał miejsce prawdopodobnie nie z winy Roberta Lewandowskiego. Na szczęście, gwiazdorowi reprezentacji Polski i Bayernu Monachium nic poważnego się nie stało.

Trener Pep Guardiol nie chciał jednak ryzykować i od pierwszych minut postanowił posadzić "Lewego" na ławce rezerwowych w środowym meczu z Benficą w Lizbonie. Na boisko wpuścił go dopiero w 83. minucie spotkania.

Monachijczycy stoczyli kapitalny i arcyciekawy bój o awans do półfinału w Lizbonie. Ostatecznie zremisowali z Benficą 2:2!

W pierwszej połowie pachniało jednak sensacją. W 27. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Raul Jimenez i Benfica w tym momencie poczuła krew. W 38. minucie wyrównał jednak Arturo Vidal i w tym momencie gospodarze potrzebowali dwóch bramek, by awansować z tej pary.

W drugiej połowie bramkę dla Bayernu zdobył jeszcze Thomas Mueller i wydawało się, że w 52. minucie wszystko jest rozstrzygnięte. Na 14 minut przed końcem regulaminowego czasu gry do siatki Bayernu trafił jednak Brazylijczyk Talisca i na boisku znowu zrobiło się gorąco. Na szczęście dla Bayernu, podopieczni trenera Guardioli przypilnowali swojego pola karnego do końca meczu i na więcej gospodarzom już nie pozwolili.