ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów 1:2

Paweł Lisiecki
Mateusz Laskowski (w środku), mimo kilku dogodnych okazji, nie zdołał pokonać bramkarza Olimpii Zambrów i ostatecznie ŁKS Łomża przegrał 1:2 P. Lisiecki
W środowym sparingu, rozegranym w Łomży miejscowy ŁKS przegrał z Olimpią Zambrów 1:2 (1:1).

Mecz, szczególnie w pierwszej połowie, stał na całkiem niezłym poziomie. Obydwa zespoły nastawione były na ofensywę, przez co kibice zobaczyli kilka ciekawych akcji. Pierwsza groźnie zaatakowała Olimpia, która w 24 minucie objęła prowadzenie. Rafała Kuzię do kapitulacji zmusił Radosław Kowalczyk. Strata bramki wyraźnie pobudziła ŁKS, który odważniej zaatakował i sześć minut później, po trafieniu Cezarego Antolaka, doprowadził do remisu.

W drugiej połowie kibice, mimo kilku dogodnych okazji z obydwu stron, zobaczyli tylko jedną bramkę. W 76 minucie wynik spotkania na 2:1 dla Olimpii ustalił Wojciech Kowalczyk.

ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 - Radosław Kowalczyk 24, 1:1 - Antolak 30, 1:2 Wojciech Kowalczyk 76.

Więcej w czwartkowym wydaniu "Gazety Współczesnej"